pozarzadowa_v2
Rekrutujecie nowych członków do Waszego stowarzyszenia? Wolontariusze chcą pomóc realizować misję Waszej fundacji? Skorzystajcie z internetowej gry symulacyjnej Dzielnica Pozarządowa, dzięki której nowi działacze będą mieli okazję zdobyć najważniejsze informacje o pracy w organizacjach pozarządowych i poczuć klimat trzeciego sektora!

Dzielnica Pozarządowa to gra internetowa symulująca pracę stowarzyszenia. Gracz wciela się w niej w osobę zarządzającą młodą organizacją, działającą lokalnie na terenie jednej z warszawskich dzielnic. Stowarzyszenie dysponuje ograniczonymi zasobami, ale jak to w życiu – ma całkiem spore ambicje! Symulacja pozawala zobaczyć z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się na co dzień mniejsze i większe stowarzyszenia oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy trzeciego sektora.

Gra adresowana jest zarówno do osób, które jeszcze nigdy nie miały styczności z NGO, ale i tych które zaraz zaczną pracę w fundacji lub stowarzyszeniu. Dzięki zróżnicowanym zadaniom, gracze będą mogli poznać podstawy zarządzania organizacją oraz dowiedzieć się, jakie obowiązki mogą na nich spoczywać w przyszłej pracy. W Dzielnicy Pozarządowej nie zabraknie również oryginalnych inspiracji oraz świeżych pomysłów na działania społeczne.

Podejmij wyzwanie i sprawdź się w roli lidera lokalnej organizacji na: http://ngo.starthere.pl/

Gra stworzona przez Federacja MAZOWIA w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych” współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa.

 

Treść ogłoszenia nadesłana przez Feredację MAZOVIA. Dziękujemy 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mal nie zostanie opublikowany.