Add subhOrganizujesz wolontariat_ Rozszerz jego możliwości dzięki e-wolontariatowi! eading

Chcesz pomóc, ale brakuje ci czasu? Może nie znasz żadnej organizacji pozarządowej? Nie wiesz, co lubisz robić? Pomaganie innym jeszcze nigdy nie było takie proste! Wystarczy, że poświecisz kilka chwil w swoim domowym zaciszu, a twoja praca może w znaczący sposób przyczynić się do rozwoju ważnych projektów społecznych. Przekonaj się, dlaczego warto zostać e-wolontariuszem/e-wolontariuszką na TuDu!

TuDu.org.pl – co to takiego?

TuDu to pierwsza w Polsce platforma do e-wolontariatu, czyli wolontariatu wykonywanego za pośrednictwem Internetu. Dzięki niej organizacje pozarządowe i wolontariusze z całej Polski mogą współpracować zdalnie. Przy takiej współpracy znikają bariery miejsca i czasu – wszystko odbywa się z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze dnia i nocy.

Dlaczego warto korzystać z TuDu?

Zarejestruj się na TuDu! Dzięki temu masz możliwość:

  • Bycia wolontariuszem, skąd tylko chcesz

Na TuDu możesz wspierać ciekawe projekty społeczne na odległość, z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy.

  • Rozwijania swoich pasji i nabywania nowych umiejętności

Na TuDu możesz znaleźć zadania wolontariackie, które są dobrze dopasowane do twoich zainteresowań i umiejętności.

  • Zdobywania doświadczenia (także zawodowego!)

W twoim profilu na TuDu będzie widać, w ile zadań się zaangażowałeś/aś, ile twoich odpowiedzi zostało wybranych jako najlepsze rozwiązanie zadnia, a także, jakie oceny otrzymałeś/aś od organizacji. Buduj swoje portfolio działań społecznych!

  • Poznawania nowych ludzi

Możesz znaleźć organizacje, których cele są dla ciebie interesujące i ludzi, którzy myślą podobnie do ciebie.

Ponadto, dzięki TuDu możesz:

  • Mieć wpływ na działania prowadzone przez organizacje pozarządowe – możesz brać udział w burzach mózgów, udzielać sugestii, dzielić się pomysłami, etc.
  • Zwiększyć swoją wiedzę na temat działalności organizacji.
  • Inspirować się działaniami innych – w Polsce i na świecie – w obrębie e-wolontariatu, dzięki artykułom na naszym portalu. A może kiedyś napiszemy o twoich działaniach?

Korzystanie z TuDu jest bezpłatne. Zarejestruj się na TuDu.org.pl i zacznij działać już dziś!

 

Poznaj inne porady dot. korzystania z TuDu: klik!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mal nie zostanie opublikowany.