TuDu_Sukces_Fundacja_Salus

Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa „SALUS” została stworzona w celu propagowania zasad udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa, a także tworzenia warunków do bezpiecznej zabawy, pomocy potrzebującym i edukacji w różnych obszarach. E-wolontariusze TuDu przygotowali dla Fundacji logotyp. Poznajcie inspirującą historię sukcesu współpracy Fundacji z e-wolontariuszami! 🙂

„Zdecydowałem się na opublikowanie zadania, bo na TuDu jest ogromna baza ludzi (wolontariuszy), którzy chcą bezinteresownie pomagać organizacjom.

Zadaniem wolontariuszy było zaprojektowanie logotypu nowopowstałej fundacji. Koszt profesjonalnej komercyjnej usługi przewyższał możliwości naszej organizacji, szczególnie, że jesteśmy dopiero na początku naszej drogi. Wiedzieliśmy jednak, że wolontariusze wykonują zadania równie profesjonalnie i dlatego postanowiliśmy poprosić ich o pomoc.

Efekt był oszałamiający. Totalnie profesjonalnie, według moich sugestii i pomysłu powstał fantastyczny projekt, który dzisiaj identyfikuje naszą fundację. Znajduje się w nim wszystko, co jest z nami związane 🙂 Nasze logo jest symbolem fundacji i jest już rozpoznawalne. Utożsamiamy się z nim.

-> Jakie są mocne strony TuDu?

Duża baza organizacji i wolontariuszy, ciekawe szkolenia i rozwiązania tj. TuDusowy planer projektów, z którego często korzystam 🙂

-> Dlaczego warto zarejestrować się i działać na TuDu?

Ponieważ w bazie TuDu jest obszerna wiedza i umiejętności w postaci profesjonalistów w różnych dziedzinach – to ogromna pomoc w działalności organizacji pozarządowych.

-> Czy macie jakąś poradę dla tych organizacji, które jeszcze nie próbowały TuDu?

Warto zarejestrować się i zacząć od skorzystania ze szkolenia podstawowego, jakie daje portal TuDu. Przeprowadzi Was krok po kroku i dowiecie się jak zarządzać e-wolontariatem. Jestem doświadczonym organizatorem i instruktorem w ngo, ale mimo to skorzystałem z podstawowego przeszkolenia i zapoznania się z formą, jaką daje e-wolontariat. Polecam gorąco!”

Michał Piech – Prezes Zarządu Fundacji Edukacji i Bezpieczeństwa „SALUS” z Bielska-Białej

 

Dowiedz się więcej:

Profil Fundacji na TuDu: https://tudu.org.pl/account/show/2021

Pssst! Na TuDu możecie dodać profil Fundacji do obserwowanych – dzięki temu otrzymacie powiadomienie, kiedy Fundacja opublikuje nowe zadanie!

Zadanie, które zakończyło się sukcesem:

 

Skorzystaj z TuDu już dziś!

Jeśli twoja organizacja potrzebuje wsparcia wolontariuszy, wejdź na TuDu.org.pl i załóż dla niej bezpłatne konto. Po zalogowaniu od razu możesz zacząć publikować zadania dla e-wolontariuszy.

Zastanawiasz się, w jakich zadaniach mogą wam pomóc e-wolontariusze? Zajrzyj na tę stronę: http://e-wolontariat.pl/tudu-przykladowe-zadania/

Znajdziesz tam przykładowe treści ponad 30 różnych zadań – możesz je skopiować i wkleić na TuDu, podstawiając swoje dane.

Owocnej współpracy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mal nie zostanie opublikowany.