thought-2123970_1920

Rozpoczynamy cykl środowych artykułów, w których będziemy pokazywać pracę naszych e-wolontariuszy i współpracujących organizacji. Przestrzeń tych artykułów jest zarezerwowana dla Was. Jeżeli chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami z e-wolontariatem piszcie koniecznie na biuro@e-wolontariat.pl.

Zaczniemy od przedstawienia zadań, które zostały wykonane na rzecz Fundacji Dobra Sieć, której nasz portal jest częścią. Czym się zajmujemy? Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, przekonanymi o tym, że pomagają one zmienić świat na lepsze. W naszych projektach zachęcamy do wykorzystania Internetu z maksymalną kreatywnością i dzielimy się wiedzą, którą udało nam się dotychczas zdobyć. Badamy, projektujemy, działamy!

W ramach naszej działalności realizujemy kilka osobnych projektów, m.in. e-wolontariat.pl i nasza platformę TuDu, służącą do łączenia organizacji i e-wolontariuszy.

Jak korzystamy z wiedzy e-wolontariuszy zarejestrowanych w bazie TuDu?

Większość naszych zadań umieszczanych w bazie dotyczy jakiejś formy tekst i jest to albo prośba o napisanie artykułu, albo prośba o tłumaczenie. Nie da się ukryć, że na pisanie zawsze brakuje czasu, a wartościowych tekstów nigdy nie za wiele. Taka pomoc jest dla nas nieoceniona. Od początku działalności TuDu dodaliśmy dość sporo zadań, z których większość zakończyła się sukcesem

 

Jak to wygląda od kuchni? Po zalogowaniu się na TuDu dodajecie „nowy projekt”, a w każdym z założonych projektów możecie dodawać zadania. My wrzuciliśmy prośbę o Napisanie krótkiego artykułu o aplikacji Alertownik.pl

Zresztą zobaczcie sami jak to wygląda dokładnie TUTAJ.

Po wykonaniu zadania przez wolontariusza nie pozostaje nic innego jak umieścić rozwiązanie tam gdzie powinno się znaleźć, czyli na naszej stronie.

 

Tutaj jeszcze kilka przykładów wykonanych zadań

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zakończonych projektów, koniecznie zajrzyjcie na nasz projekt Redagujemy Portal E-wolontariat.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mal nie zostanie opublikowany.