TuDu_zaproszenie_Katowice

Na TuDu.org.pl – pierwszej w Polsce platformie do e-wolontariatu – zarejestrowanych jest już ponad 1100 wolontariuszy. Nie pozwól im się nudzić! Weź udział w szkoleniu, podczas którego poznasz tajniki TuDu i dowiesz się, jak współpracować z wolontariuszami przez Internet. Szkolenie odbędzie się 3 października 2017 r. w Centrum Wolontariatu przy ul. Kopernika 14 w Katowicach.

OPIS SZKOLENIA

Bywają takie momenty w życiu każdej organizacji, kiedy pojawia się mnóstwo różnych zadań do wykonania i brakuje rąk do pracy. Byłoby wspaniale, gdyby część tych zadań można było delegować wolontariuszom. Ale… szukanie wolontariuszy to trudne i czasochłonne zadanie. Chyba, że… to nie organizacja będzie szukała wolontariuszy, tylko wolontariusze znajdą organizację!

Szkolenie przygotowaliśmy dla osób, które chcą dowiedzieć się, czym jest e-wolontariat, a także
w jaki sposób platforma TuDu.org.pl oraz skupiona tam społeczność e-wolontariuszy z całej Polski może pomóc ich organizacjom w wykonywaniu rozmaitych zadań przez Internet, od pisania informacji prasowych, przez wyszukiwanie pomysłów, po tworzenie ulotek. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki TuDu.org.pl, na bieżąco testując zdobytą wiedzę w praktyce.

AGENDA SZKOLENIA

11:00 Wprowadzenie

11:30 E-wolontariat: teoria i inspirujące przykłady

12:00 TuDu.org.pl: wstęp

13:00 TuDu w praktyce

16:30 Zakończenie

W trakcie szkolenia organizowane są przerwy kawowe. Uczestników zapraszamy również na lunch.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz rejestracyjny: http://bit.ly/2ul5o92_TuDu_formularz_Katowice

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 września 2017 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Na szkolenie zapraszamy 1-2 osoby z organizacji. Prosimy o zabranie laptopa/tabletu z anteną wifi (jeden komputer na parę), który będzie potrzebny do wykonywania zadań praktycznych.

 

KONTAKT

Marzena Kacprowicz

Fundacja Dobra Sieć

Tel. 22 825 70 22

m.kacprowicz@tudu.org.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mal nie zostanie opublikowany.