chuttersnap-gDDas5_ALRw-unsplash

Jeśli rasizm, ksenofobia, czy nietolerancja są słowami, które najchętniej wykreślilibyście ze słownika, to na pewno zainteresuje was działalność Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ”. Jego głównym celem jest przeciwdziałanie wspomnianym zjawiskom oraz propagowanie wielokulturowości i szacunku dla odmienności.

 

Działalność Stowarzyszenia jest realizowana poprzez szereg kampanii społecznych, które w dużej mierze opierają się na działaniach wolontariuszy. Szczególną rolę w realizacji celów Stowarzyszenia odgrywa e-wolontariat, którego specyfika zależy od charakteru projektu, ale też za każdym razem jest dostosowywana do możliwości i zainteresowań wolontariusza.

 

Wolontariusze Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” mogą między innym:

Jak zacząć?

Jeśli chcielibyście włączyć się w działania Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” najlepiej skontaktować się z jego przedstawicielami za pomocą maila lub telefonicznie. Forma i zakres współpracy są bardzo elastyczne i można je każdorazowo dopasować do możliwości, doświadczenia i zainteresowań wolontariusza, więc w mailu kontaktowym warto napisać kilka słów o sobie. Poniżej znajdziecie podstawowe informacje kontaktowe.

Informacje kontaktowe:

Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” / „NEVER AGAIN” Association

P.O. Box 6, 03-700 Warszawa 4

tel.: +48 601 360 835

e-mail: redakcja@nigdywiecej.org

www.facebook.com/respect.diversity

www.nigdywiecej.org

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.