Nowoczesny wolontariat grafika do artykułu

Nowoczesny wolontariat od kuchni

Mamy dla Was wspaniałe wieści: od sierpnia 2022 roku rozpoczęliśmy nowe partnerstwo! W najbliższych miesiącach na blogu Sektor 3.0 pojawią się autorskie teksty, będące owocem tej współpracy. 🙂

Nasze nowe partnerstwo zainicjowaliśmy poprzez tekst pn. Nowoczesny wolontariat od kuchni.

Jako Fundacja Dobra Sieć w ramach Programu E-wolontariat od wielu lat wspieramy, edukujemy, popularyzujemy i rozwijamy wolontariat – w szczególności ten realizowany z wykorzystaniem cyfrowych narzędzi. Nasze refleksje zebraliśmy w artykule, z którego dowiecie się m.in. o tym:

  • jak wygląda wolontariat w Polsce,
  • czym charakteryzuje się nowoczesny wolontariat,
  • jak odczarować cyfrowe narzędzia i wykorzystać je w wolontariacie.

Mamy nadzieję, że lektura tekstu pomoże Wam rozwijać nowoczesny wolontariat. Zachęcamy także do kontaktu mailowego, jeśli potrzebujecie wsparcia we wdrożeniu projektu wolontariackiego lub macie dodatkowe pytania bądź opinie do artykułu. 🙂

Sektor 3.0

Sektor 3.0 to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w ramach której prowadzony jest m.in. blog Sektor 3.0 pokazujący dobrą stronę technologii. To wspaniałe źródło wiedzy o tym, jak wykorzystywać narzędzia cyfrowe w projektach społecznych.

Bardzo cieszymy się na naszą współpracę! Korzystając z okazji, serdecznie polecamy  regularne zaglądanie na bloga Sektora 3.0, by poszerzać wiedzę z zakresu nowych technologii.

Róbmy razem dobro w sieci!

 

Koordynujesz lub organizujesz wolontariat – mamy dla Ciebie mini-kurs o e-wolontariacie! A może szukasz e-wolontariuszy? Jeśli tak, znajdziesz ich na TuDu!

Chcesz zostać e- wolontariuszem, ale jeszcze nie wiesz jak? Wskakuj na TuDu i sprawdź dostępne zadania!