Wzór do postów bloga e-wolo

Darmowe szkolenie o wolontariacie – kolejne w naszym programie! Czy wspominaliśmy już, że listopad i grudzień to dla nas intensywny czas szkoleń? Niedawno odbyło się darmowe szkolenie dla koordynatorów wolontariatu w formie online. A już jutro Ola z naszego programu poprowadzi szkolenie o wolontariacie w Warszawie.

Jak dołączyć do szkolenia?

Szkolenie jest darmowe i otwarte – wystarczy zapisać się wysyłając maila na adres ppn.promocja@um.warszawa.pl. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem wolontariatu i e-wolontariatu. Może myślisz nad wdrożeniem wolontariatu w swojej instytucji? Może chcesz zostać wolontariuszem, ale nie wiesz jak zacząć? Albo koordynujesz działaniom wolontariuszy i szukasz nowych inspiracji? Jesteśmy pewni, że wiedza i doświadczenie Oli odpowiedzą na wszystkie te potrzeby!

Ponadto szkolenie odbywa się w formie stacjonarnej. Po czasie pandemii i spotkań online będzie dobrą okazją do poznania nowych osób, mających te same zainteresowania co Wy. Dlatego nie wahajcie się, tylko wysyłajcie swoje zgłoszenie – czasu nie zostało już dużo 🙂

 

baner o szkoleniu na temat wolontariatu

Koordynujesz lub organizujesz wolontariat – mamy dla Ciebie mini-kurs o e-wolontariacie! A może szukasz e-wolontariuszy? Jeśli tak, znajdziesz ich na TuDu!

Chcesz zostać e- wolontariuszem, ale jeszcze nie wiesz jak? Wskakuj na TuDu i sprawdź dostępne zadania!