chuttersnap-gDDas5_ALRw-unsplash

Drogie Organizacje społeczne!

Dajemy znać, że na portalu TuDu.org.pl czeka ponad 3600 e-wolontariuszy i e-wolontariuszek, zwartych i gotowych, żeby wesprzeć Was zdalnie. Chętnych do pracy na rzecz organizacji społecznych przybywa regularnie od dłuższego czasu, a od początku pandemii obserwujemy prawdziwy szał. 

TuDu to największa platforma w Polsce, za pośrednictwem której organizacje i wolontariusze mogą współpracować zdalnie. Odbywa się tu cały proces wykonywania zadania: NGO publikuje zadanie, wolontariusze je wykonują, po czym zamieszczają na TuDu rozwiązanie, NGO je pobiera i wystawia ocenę. 

Wolontariusze z TuDu potrafią między innymi tłumaczyć teksty z i na różne języki, projektować graficznie, wyszukiwać informacje, animować media społecznościowe i wiele innych. 

Z praktyki wiemy, że czasami wolicie wykonać zadanie we własnym zakresie niż opisywać je szczegółowo w portalu. Chcąc usprawnić Waszą pracę, proponujemy pomoc w dzieleniu Waszych projektów na mikro-zadania i ich przystępnym redagowaniu dla wolontariuszy. Możecie też zapisać się na nasz krótki mailowy kurs, który ułatwi poruszanie się po portalu i nawiązanie owocnej współpracy w ramach e-wolontariatu.

Gorąco Was namawiamy do korzystania z pomocy na TuDu! Zależy nam, żeby energia i dobre chęci naszych e-wolontariuszy nie szły na marne 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published.