Wyniki_moc pomocy TuDu!_FB

Okazuje się, że projektują plakaty, montują filmiki, redagują wpisy na bloga, a czasami uczą matematyki rodaków w Taszkiencie 🙂 Podejrzeliśmy konkretne efekty ich pracy dzięki zgłoszeniom nadesłanym w konkursie Moc pomocy TuDu. Dziękujemy wszystkim organizacjom, które wzięły udział!

Niniejszym oficjalnie ogłaszamy, że wyróżniliśmy ex aequo trzy organizacje:

  1. Stowarzyszenie „Polska Klasa” w Taszkencie
  2. Armia Zbawienia Warszawa Praga Północ
  3. Stowarzyszenie Level Up

Serdecznie gratulujemy i już pakujemy super zestawy gadżetów 🙂

Organizacje podzieliły się z nami swoimi wrażeniami i doświadczeniami ze współpracy w ramach e-wolontariatu:

„E-wolontariusze to 65% zespołu Level Up, którzy na co dzień wspierają organizację w działaniach społecznych. Razem z nami tworzą projekty społeczne, budują stronę internetową, aby była dostępna dla naszych beneficjentów, przygotowują tłumaczenia, wspaniałe grafiki czy filmy promocyjne, tworzą strategie marketingowe w social media, przygotowują ciekawe artykuły na bloga oraz prowadzą międzynarodowe badania w obszarach społecznych. Ich praca przyczynia się do rozwoju organizacji, ale również ich samych. Naszym mottem jest „Level yourself up” i tym podejściem kierujemy się współpracując z e-wolontariuszami, stawiając na rozwój zarówno kompetencji miękkich jak i twardych.” (Stowrzyszenie Level Up)

„Dzięki wolontariuszom TuDu uzyskaliśmy cudowne filmiki, które są niezbędne w naszej pracy oraz plakaty do naszego Punktu Pomocy, których teraz używamy wszędzie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu naszej współpracy z TuDu. „(Armia Zbawienia Warszawa Praga Północ)

„Dzięki informacjom o naszej organizacji zamieszczonym na TuDu ściśle współpracujemy z wolontariuszką Anną. Wspólnie z panią Justyną zorganizowała on-line wykłady z języka polskiego dla członków naszej organizacji w okresie kwarantanny narodowej, co pozwoliło ludziom nie tylko doskonalić wiedzę językową, ale także było sposobem na depresję w okresie pandemii. Obecnie, już po ułatwieniu działań związanych z kwarantanną, kontynuujemy te zajęcia. Pragnę podkreślić, że dzięki pomocy Anny  nasze Stowarzyszenie nawiązało kontakt z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie w sprawie prowadzenia wykładów tematycznych o Polsce dla członków naszej organizacji. Ponadto woluntariuszka wielokrotnie pomagała nam w tłumaczeniu oficjalnych listów i artykułów informacyjnych na naszą stronę internetową. Kolejny wolontariusz – Eryk , prowadził zajęcia z matematyki w języku polskim dla naszej młodzieży. Dzięki tym wykładom nasi uczniowie opanowali terminologię matematyczną w języku polskim i mieli okazję pogłębić swoją wiedzę matematyczną. Wolontariusz Wojciech wielokrotnie pomagał nam w tłumaczeniu na język angielski tekstów na naszą stronę internetową.”(Polska Klasa” w Taszkencie)

Duma z TuDu wolontariuszy! 🙂 Dziękujemy <3

Grafika powyżej to plakat zaprojektowany przez e-wolontariuszkę dla Armii Zbawienia