2019.04.15 Potrzebujesz prostej strony www E-wolontariusze pomogą

Strona internetowa wcale nie musi (i nie powinna) być skomplikowana. Wiele organizacji pozarządowych zazwyczaj potrzebuje prostej strony-wizytówki, które może być wykonana na systemie zarządzania treścią takim jak WordPress czy Joomla. Jeśli twoja organizacja potrzebuje tego typu strony, dowiedz się, jak e-wolontariusze TuDu mogą jej pomóc!

TuDu.org.pl – co to takiego?

TuDu to internetowa społeczność e-wolontariuszy – osób, które pomogą Twojej organizacji przez Internet w różnych zadaniach, najlepiej takich, które zajmą do 3 godzin pracy.

Co ważne, TuDu to nie jest zwykła tablica ogłoszeń: na TuDu nie tylko zamieścisz zadanie, ale także odbierzesz rozwiązanie i wystawisz wolontariuszom ocenę. Z TuDu nie musisz już używać maila, telefonu, czy organizować spotkań z wolontariuszami, bo cała współpraca odbywa się online, na TuDu. Po prostu: zamieszczasz na TuDu zadanie i odbierasz na TuDu rozwiązanie. Wszystko w jednym miejscu!

Zleć e-wolontariuszom TuDu zadanie związane ze stronami www

E-wolontariusze chętnie pomogą ci w zadaniach takich jak:

  • Stworzenie prostej strony na WordPress/ Joomla/ innym CMS.
  • Zaprojektowanie prostego szablonu na stronę www.
  • Wsparcie w zaprojektowaniu układu treści na stronie www.
  • Redagowanie treści.
  • Wykonanie prostego audytu strony lub testu użyteczności – przekazanie informacji nt. tego, co warto poprawić.
  • Wyszukiwanie i polecenie wtyczki na stronę www.
  • Wsparcie w rozwiązaniu problemu technicznego.
  • I wiele, wiele innych!

Jak zacząć?

Wejdź na Tudu.org.pl i załóż bezpłatne konto dla twojej organizacji. Po zalogowaniu od razu możesz zacząć tworzyć zadania dla e-wolontariuszy.

Klucz do sukcesu

Pamiętaj, że kluczem do sukcesu w e-wolontariacie jest dobry tytuł i opis zadania. Z e-wolontariuszami nie spotkasz się osobiście, dlatego wszystkie informacje, które są niezbędne do wykonania zadania, musisz opisać w jego treści. Jak to zrobić dobrze?

Zajrzyj na stronę: https://e-wolontariat.pl/tudu-przykladowe-zadania/. Znajdziesz na niej przykładowe treści ponad 30 różnych zadań – możesz je skopiować i wkleić na TuDu, podstawiając swoje dane.

Do twojej dyspozycji jest również zespół moderatorów TuDu, którzy chętnie wesprą cię na wszystkich etapach korzystania z platformy.

Do dzieła!

Wejdź na TuDu.org.pl i zamieść zadanie – e-wolontariusze chętnie pomogą!

Owocnej współpracy!