IG2

To będzie e-wolontariat w wydaniu offline! Pomimo codziennej pracy przed komputerem, uważny że czasami warto „wylogować” się do rzeczywistości, dlatego też  postanowiłyśmy wybrać się na Slot Art Festival do Lubiąża i zaprezentować Wam nasze działania na stoisku w strefie inicjatyw społecznych. Co na Was czeka?

Web pełen pomysłów

Jeżeli chcielibyście otrzymać nasz gadżet, będzie to idealny moment. Mamy dla Was kubki, eko-torby, pendrive, notesy i jeszcze kilka innych. Jak? Zasady są proste:

  • Zróbcie zdjęcie na naszym stanowisku przypominającym fotobudkę, z jednym z przygotowanych przez nas gadżetów
  • Zamieść zdjęcie na Instagramie z #tudu i #saf2018
  • Wróć do nas na stoisko po gadżet

Proste, prawda? Obiecujemy przy okazji dobą zabawę i dużo śmiechu, a poniżej wizualizacja tego co Was czeka 🙂

 

Regulamin naszej akcji jest dostępny tutaj.

 

Zagrajmy w kompetencje

Ponieważ, jednym z projektów prowadzonych przez Fundacje Dobra sieć jest Lever Basic, chcemy go Wam przybliżyć. Samo narzędzie jest świetnym roziwązaniem na zaponzanie się ze swoimi kompetencjami. Jest ono całkowicie darmowe i można je wykonać bez wychodzenia z domu. Podczas Slot Art Festival będziecie mogli zbadać swoje kompetencje, rozwiązując specjalny test.

Dla wszystkich osób, które nie do końca zdają sobie sprawę z tego jak ważne są kompetencje podczas szukania pracy, dajemy wyzwanie. Zagrajcie z nami w grę karcianą i przekonajcie się, jak

 

Stwórz z nami swoje idealne CV

Czy wiecie jak napisać swoje CV? Na co zawrócić uwagę? Jakie informacje są istotne, a jakich lepiej nie umieszczać? No i co w tym wszystkim zrobić z wolontariatem, a w szczególności z tym internetowym. Z pomocą przygotowanych przez nas podpowiedzi, będziecie mogli ułożyć swoje idealne CV. Wydaje się nudne? Nie będziemy siedzieć! Markery, kartki, postity w rękę i do dzieła. Przyda się trochę kreatywności do tego zadania.

 

Idealne zadanie, idealne rozwiązanie

Dowiesz się wszystkiego na temat TuDu i e-wolontariatu. Niezależnie czy reprezentujesz organizację pozarządową czy chcesz zostać e-wolontariuszem. Wprowadzimy Cie w świat TuDu i pokażemy jak stworzyć idealne zadanie, które będą chcieli rozwiązywać wolontariusze, ale również pokażemy, że każdy może zostać wolontariuszem. Wystarczy trochę wolnego czasu.

 

Jeszcze tylko tydzień! My już nie możemy doczekać się spotkania z Wami. Będą to naprawdę intensywne i pełne śmiechu dni.