Ilustracja do artykułu: mamy newsletter!

Chcecie rozszerzyć ofertę wolontariatu w Waszej organizacji o wolontariat zdalny? A może już współpracujecie z wolontariuszami online i chcecie nadal rozwijać się w tym kierunku? A może chcecie wziąć udział w szkoleniach o wolontariacie i e-wolontariacie, ale nie wiecie gdzie ich szukać? Newsletter TuDu to wskazówki, nowinki i informacje o wydarzeniach wprost do Waszej skrzynki.

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, albo po prostu interesuje Was e-wolontariat i chcecie dowiedzieć się o nim nieco więcej i być na bieżąco z e-wolontariackimi nowinkami – zapraszamy do zapisów na newsletter TuDu!

Newsletter przeznaczony jest dla wszystkich organizacji zainteresowanych wolontariatem i e-wolontariatem – nie tylko tych, które działają na TuDu. Co więcej, jest kierowany do szerokiego grona organizacji społecznych, instytucji kultury, nieformalnych grup – a zatem każdego, kto działa społecznie i chciałby współpracować z e-wolontariuszami, niezależnie od profilu działania, czy formy organizacji.

Co znajdziecie w newsletterze?

W każdym newsletterze TuDu zawrzemy dawkę rzetelnych informacji i inspiracji – to swojego rodzaju pigułka wiedzy na tematy i przegląd najciekawszych wydarzeń. A zatem, w newsletterze znajdziecie m.in.:

  • pomysły na zadania, w jakich mogą pomóc e-wolontariusze,
  • informacje o szkoleniach i warsztatach wokół tematu wolontariatu,
  • linki do najnowszych, rzetelnych artykułów dla organizacji publikowanych na portalu e-wolontariat.pl – nie musicie zaglądać, czy pojawiło się coś nowego,
  • historie e-wolontariuszy,
  • przykłady dobrych praktyk i inspiracje.

Co ważne – newsletter wysyłamy raz w miesiącu. Nie ma zatem obaw, że będziemy Was spamować zbędnymi wiadomościami 😉 W każdej chwili można oczywiście zrezygnować z otrzymywania newslettera, więc nie martwcie się, jeśli np. zmienicie stanowisko w organizacji i nie będziecie już zajmować się koordynacją wolontariatu.

Możecie dołączyć do newslettera poprzez formularz na stronie newsletter.tudu.org.pl.

A może macie sugestie, co jeszcze powinno się znaleźć w newsletterze, jakie treści wokół wolontariatu najbardziej Was interesują? Albo organizujecie szkolenie, wydarzenie czy konkurs wokół wolontariatu, lub opublikowaliście ciekawy artykuł na ten temat? Dajcie nam znać – chętnie odpowiemy na Wasze potrzeby i załączymy linki do ciekawych inicjatyw!