moc pomocy TuDu!_blog

Jeśli współpraca online z wolontariuszami nie jest obca twojej organizacji, jeśli szukasz nowych e-wolontariuszy, albo szukasz narzędzia, które pomoże wam sprawniej organizować współpracę z waszymi wolontariuszami, zapraszamy na TuDu!

 

TuDu to platforma internetowa, która umożliwia i ułatwia współpracę z e-wolontariuszami. TuDu ruszyła w połowie sierpnia, a już zarejestrowanych jest na niej ponad 500 użytkowników, w tym ponad 300 e-wolontariuszy! Dodajmy – bardzo aktywnych użytkowników, którzy wspólnie zrealizowali już 100 zadań i bardzo chętnie angażują się w kolejne.

ZARZĄDZAJ PROJEKTEM

Oprócz społeczności NGO i wolontariuszy na TuDu znajduje się także:

  1. Prosta aplikacja do zarządzania projektem, z pomocą której zapanujesz nad zadaniami czekającymi na wykonanie.
  2. System podziękowań dla wolontariuszy.
  3. Bazę wiedzy, a w niej artykuły pomocne w organizowaniu współpracy online.

ZADANIA – DLA WSZYSTKICH, DLA WYBRANYCH

Zadania, które zamieszczasz na TuDu, trafiają do Bazy Zadań – w ich wykonanie może zaangażować się każdy użytkownik. Możesz również wybrać osoby, z którymi chcesz współpracować i zaprosić je do wykonania konkretnego zadania, albo udostępniać swoje zadania w mediach społecznościowych.

ZAPROŚ SWOICH WOLONTARIUSZY

Jeśli twoja organizacja ma już stałe grono zaufanych wolontariuszy, z którymi współpracuje na co dzień, zaproś ich na TuDu! Każdy z nich może założyć indywidualne konto wolontariusza, a następnie wyświetlić profil twojej organizacji i wysłać wam prośbę o dodanie do grona stałych wolontariuszy. W ten sposób zbudujecie na TuDu swoją wolontariacką drużynę, która będzie mogła pomóc także ponad 140 organizacjom pozarządowym z całej Polski.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.