Ochotnicy Warszawscy

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Festiwalu Ochotników Warszawskich! Festiwal odbędzie się w dniach 9-11 czerwca i w tym roku będzie miał formę hybrydową: akcję wolontariacką w przestrzeni miejskiej oraz wydarzenia online.

Tematem przewodnim tegorocznego Festiwalu będzie wolontariat nieoczywisty – organizatorzy chcą zwrócić uwagę na fakt, że możliwości ochotniczych działań jest wiele i są one bardzo zróżnicowane. Wolontariat to nie tylko bezpośrednie działania wspierające osoby w potrzebie, to może być również wsparcie organizacyjne czy pomoc w prowadzeniu mediów społecznościowych.
W ramach Festiwalu możecie też wziąć udział w warsztatach kreatywnej pracy zespołowej! O tym, że wolontariat to nie tylko dawanie, ale także działania, które wpływają na budowanie kariery zawodowej oraz rozwój osobisty będą rozmawiać paneliści w trakcie Warszawskiej Debaty Wolontariackiej.

 

Na zakończenie zapraszamy na webinar, w którym spotkacie się z naszą ekspertką z dziedziny e-wolontariatu, dzięki czemu będziecie mogli dowiedzieć się jak dobrze prowadzić wolontariat zdalny i w jakie zadania możecie włączyć się Wy albo wolontariusze Waszej organizacji. Będzie również czas na sesję pytań i odpowiedzi. Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy!

 

Szczegółowy program wydarzenia na:
https://wolontariat.waw.pl/news-4849/