Projekt

Fluentfuture to społecznościowa platforma do wzajemnej nauki języków obcych, której przyświeca idea społecznej odpowiedzialności i wolnego dostępu do nauki języków obcych. Właśnie z tego powodu twórcy FF zdecydowali się na utworzenie prężnie działającej społeczności osób, którzy oferują swoją pomoc każdemu, bez względu na miejsce zamieszkania i inne bariery. Dzięki niej każdy może uczyć się języka obcego za darmo!


Projekt Teresopolis jest projektem pilotażowym, będącym obecnie na półmetku wprowadzania. W ramach tego przedsięwzięcia, wolontariusze platformy Fluentfuture oferują swoją pomoc w nauce języka obcego, dzieciom z biedniejszych rodzin pochodzącym z brazylijskiego miasta Teresopolis, co jest główną ideą projektu. Niesione działania mają przyczynić się do rozszerzania perspektyw i możliwości nauki dzieciom z brazylijskich rodzin, które pewnego dnia będą musiały zmierzyć się z wymagającym rynkiem pracy.

Kim są e-wolontariusze?

Wolontariuszami są członkowie sieci społecznościowej http://www.fluentfuture.com

Do kogo adresowany jest projekt? Kto jest jego odbiorcą?

Działalność e-wolontariuszy skierowana jest do dzieci z uboższych rodzin. Celem jest otworzenie im możliwość posiadania równych szans na rynku pracy w przyszłości.

Name of the organization: Fluent Future Ltd.
Project title: Fluentfuture Volunteer Project
Project website: http://www.fluentfuture.com

[Tłumaczenie wykonała e-wolontariuszka – DZIĘKUJEMY!!!]