Co robimy?

E-wolontariat to wolontariat wykonywany przez internet. Od ponad dekady pomagamy rozwijać go i popularyzować w Polsce. Stworzyliśmy i opiekujemy się  platformą dla e-wolontariuszy tudu.org.pl. Gromadzimy wiedzę na portalu e-wolontariat.pl, dzielimy się nią na szkoleniach, tworzymy narzędzia, wydajemy publikacje, prowadzimy badania, realizujemy projekty… 

Pomóż nam czynić dobro w internecie! Chcemy działać jeszcze lepiej, by ponad 1000 organizacji społecznych z całej Polski mogło otrzymywać wsparcie e-wolontariuszy, a tysiące osób mogło rozwijać swoją pasję angażowania się wolontariacko przez internet.

Co możesz zrobić?

Dołącz do grona naszych darczyńców

Każda, nawet najmniejsza wpłata pozwala naszej Fundacji rozwijać program e-wolontariatu, portal TuDu oraz serwis e-wolontariat.pl. Wybierz kwotę, jaką chcesz wesprzeć E-wolontariat i zobacz, jak Twoje wsparcie pomoże innym!

 

 

Dzięki temu będziemy mogli:

 

Dzięki temu będziemy mogli:

 

Dzięki temu będziemy mogli:

 

Każde, nawet najmniejsze wsparcie, pomaga nam łączyć e-wolontariuszy i organizacje społeczne oraz popularyzować w Polsce działania społeczne przez internet. Dziękujemy!

 

Przekaż swój 1% na program rozwoju e-wolontariatu Fundację Dobra Sieć

Ułatw innym czynienie dobra w internecie. 

W składanym przez siebie zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT 36L, PIT-37, PIT-38) :

  1. podaj KRS Fundacji Dobra Sieć, tj. KRS 0000329778

  2. podaj wysokość wnioskowanej wpłaty (nie wyższej niż 1% podatku należnego)

  3. w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY wpisz: "E-wolontariat"

 

Zapoznaj się z regulaminem darowizn Fundacji Dobra Sieć, naszą polityką prywatności, statutem oraz sprawozdaniami Fundacji