TuDu_Sukces_MojeStypendium

Portal MojeStypendium.pl to największy w Polsce serwis publikujący oferty programów stypendialnych, konkursów i staży. E-wolontariusze TuDu wspierają serwis w wykonywaniu tłumaczeń zagranicznych ofert stypendialnych. Poznajcie inspirującą historię sukcesu współpracy serwisu z e-wolontariuszami! 🙂

„Korzystamy z TuDu niemal od początku jego istnienia, czyli od ponad roku, i jesteśmy bardzo zadowoleni. TuDu skraca dystans między nami, a e-wolontariuszami. Do tej pory musieliśmy szukać się z nimi po całym Internecie, a teraz po prostu spotykamy się na TuDu.

E-wolontariusze przede wszystkim pomagają nam tłumacząc na oferty stypendiów z angielskiego na polski, a my je potem publikujemy na naszym portalu – MojeStypendium.pl. Wolontariusze wspierają nas też w burzach mózgów dotyczących kampanii promocyjnych i odpowiedzi na pytanie – jak dotrzeć do osób im podobnych. Pomagają nam w wyszukiwaniu zagranicznych ofert stypendiów dostępnych dla polskich studentów.

Z punktu widzenia wolontariuszy, korzystanie z serwisu TuDu to możliwość dzielenia się kompetencjami, niesienia pomocy w dowolnym czasie i miejscu, a także szansa na nabywanie doświadczenie, uzyskanie rekomendacji i potwierdzenia kwalifikacji.

Do mocnych stron TuDu należy – kluczowa z punktu widzenia organizacji pozarządowych – bezpłatność korzystania z oferowanych możliwości, a także funkcjonalność, przejrzystość i łatwość użytkowania.

Wszystkim zainteresowanym organizacjom polecam jedno: rejestrację na portalu tudu.org.pl. Założenie konta jest bezpłatne, proste i szybkie, a korzyści- nieporównywalnie większe, niż wysiłek włożony w rejestrację. I jeszcze jedno- nie zapominajcie podziękować wolontariuszom, którzy poświęcają czas, by wesprzeć Wasze działania!”

Aleksandra Belina, serwis MojeStypendium.pl, Fundacja Dobra Sieć

 

Dowiedz się więcej:

Profil serwisu MojeStypendium.pl na TuDu: https://tudu.org.pl/account/show/81

Pssst! Na TuDu możecie dodać profil serwisu MojeStypendium.pl do obserwowanych – dzięki temu otrzymacie powiadomienie, kiedy Fundacja opublikuje nowe zadanie!

Zadania, które zakończyły się sukcesem:

Skorzystaj z TuDu już dziś!

Jeśli twoja organizacja potrzebuje wsparcia wolontariuszy, wejdź na TuDu.org.pl i załóż dla niej bezpłatne konto. Po zalogowaniu od razu możesz zacząć publikować zadania dla e-wolontariuszy.

Zastanawiasz się, w jakich zadaniach mogą wam pomóc e-wolontariusze? Zajrzyj na tę stronę: http://e-wolontariat.pl/tudu-przykladowe-zadania/

Znajdziesz tam przykładowe treści ponad 30 różnych zadań – możesz je skopiować i wkleić na TuDu, podstawiając swoje dane.

Owocnej współpracy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mal nie zostanie opublikowany.