Eko live Dzień Ziemi
Dzień Ziemi już niedługo!
🌍🌱 Dzień Ziemi już 22 kwietnia! Z tej okazji mamy dla was coś wyjątkowego! Konrad razem z Olą, która jest zaangażowana w sprawy ekologiczne, będą rozmawiać o osobistych przyzwyczajeniach i doświadczeniach związanych z byciem eko. Ale to nie wszystko! Czy wiecie, że w ostatnich latach wolontariat pracowniczy coraz częściej ma ekologiczny charakter? Czy słyszeliście o możliwości zdalnego działania na rzecz Ziemi np. w ramach Młodzieżowego Strajku Klimatycznego?
Porozmawiajmy o eko e-wolontariacie!
Na najbliższym, bezpłatnym spotkaniu online, które organizujemy jako Fundacja Dobra Sieć, opowiemy właśnie o eko e-wolontariacie! Jak mądrze angażować się ekologicznie? Co można robić na co dzień, w domu, na osiedlu… czy nawet na swoim smartfonie? Projektów wolontariackich, które dają taką możliwość jest sporo! Będziemy podpowiadać, jak każdy z nas może mieć realny wpływ na ochronę naszej planety! 🌎
Posłuchajcie nas i włączcie się do dyskusji! 🗣️ Chcemy też poznać wasze przemyślenia i doświadczenia z eko wolontariatem!
EKO LIVE!

Bądźcie z nami podczas Live’a na Facebooku! 

Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia o godz. 18:00.

Pamiętajcie, że Live’a możecie odsłuchać także po transmisji. Dołączcie do wydarzenia, by być na bieżąco! Będziemy także wdzięczni za podzielenie się zaproszeniem z osobami z Waszego otoczenia, które są zainteresowane wolontariatem pracowniczym. Dziękujemy!

Widzimy się w poniedziałek? Kacper i Ola, którzy prowadzą Live’a, nie mogą się doczekać.

Do zobaczenia!

#EcoLive #DzieńZiemi #EkoWolontariat #ZadbajmyRazem o naszą planetę 🌍🌿

Koordynujesz lub organizujesz wolontariat – mamy dla Ciebie mini-kurs o e-wolontariacie! A może szukasz e-wolontariuszy? Jeśli tak, znajdziesz ich na TuDu!

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania, będziemy bardzo wdzięczni. Każde wsparcie pozwala nam utrzymać i rozwijać narzędzia wspierające organizacje społeczne i wolontariuszy.