Alertownik-2-640×426

Męczy cię poranny korek? Sygnalizacja świetlna na największym rondzie w mieście znowu nie działa? Wypadek na głównej arterii miasta spowolnił ruch i gwarantuje 40-minutowe spóźnienie do pracy? Jak wspaniale by było, gdyby tych wszystkich sytuacji udało się uniknąć. Tak się szczęśliwie składa, że jest na to idealne rozwiązanie.

Alertownik to sprytna aplikacja mobilna, bez której nie będziesz mógł się obejść już od pierwszego użycia. Pomoże ci zaoszczędzić czas, podpowie, jak ominąć 5-kilometrowy korek i wskaże, gdzie zieje niebezpieczna dziura w asfalcie.  Alertownik jest aplikacją, która w czasie rzeczywistym informuje o najważniejszych sytuacjach w mieście.  Warto zauważyć, że jest narzędziem angażującym społecznie, bo to właśnie użytkownicy informują siebie nawzajem o wszystkich istotnych zdarzeniach. Szybko dowiesz się o wszelkich wypadkach, awariach i korkach w pobliżu.

Alertownik to nie tylko ostrzeganie przed korkami na drodze. Osiedlowy parking wymaga odśnieżenia, a w parku kaczki pływają w towarzystwie plastikowych butelek? Działaj! Użyj Alertownika by powiadomić odpowiednie służby o sytuacji i wpłyń na poprawę jakości życia w mieście.

Aplikacja pomaga też realizować wspólne wydarzenia i sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Motywuje do podejmowania zbiorowych inicjatyw. Planujesz zbiórkę potrzebnych rzeczy dla domu dziecka? Dzięki Alertownikowi informacja o akcji trafi do szerszej grupy odbiorców. Co więcej, do udziału w swoim projekcie możesz zaprosić urzędy i instytucje. Bez wypełniania podań, w prosty i szybki sposób wiadomość zostanie pokierowana do odpowiednich osób. Zaoszczędzisz czas i na bieżąco będziesz mógł śledzić stan swoich zgłoszeń. Nie zwlekaj, tylko pobierz Alertownik i zacznij działać  na rzecz swojej społeczności!

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i jest dostosowana pod smartfony z system operacyjnym Android i iOS.
Więcej szczegółów pod linkiem: alertownik.pl

Źródło obrazka: http://portalszydlowiecki.pl/szydlowiec-zacznie-korzystac-z-alertownika/