migam_logo

Tłumacz Migam to innowacyjne narzędzie, które pomaga osobom niesłyszącym funkcjonować w społeczeństwie. Wszystko zaczęło się od koncepcji bezpłatnego słownika języka migowego,
który pojawił się w 2011r. Twórcom przyświecał jasny cel: ułatwić komunikację między osobami niesłyszącymi a pełnosprawnymi.

Porozmawiaj z niesłyszącym

Aktualnie Migam proponuje szeroką ofertę: tłumaczenia tekstów i filmów na język migowy, szkolenia i działalność wydawniczą. Za pośrednictwem strony i udostępnionych materiałów w formie lekcji wideo, każdy może opanować język migowy. Obecnie w słowniku znajduje się ponad 700 haseł, a podręcznik porusza m.in. zagadnienia alfabetu i gramatyki polskiego języka migowego. Na podstawie ćwiczeń nauczymy się opowiadać o sobie, własnych zainteresowaniach i pracy. Dowiemy się, jak zamówić pizzę w restauracji oraz jak załatwić sprawę w urzędzie.

Niesłyszący klient – propozycja dla firm

Migam idzie o krok dalej i wprowadza nową jakość na rynku usług i w obsłudze konsumentów niesłyszących, którzy dzięki aplikacji mogą w końcu poczuć się zrozumiani. Klient głuchy może teraz łatwiej wyrazić swoje potrzeby i organizować codzienne sprawy. Firmy mogą z powodzeniem porozumiewać się z nim, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które łatwo można wdrożyć w strukturze organizacji. Dzięki Migam możesz zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy i zyskać grupę lojalnych klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą Migam i chcesz być bliżej niesłyszących klientów, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami na stronie: http://beta.migam.org/pl. Warto!

Źródło obrazka: https://www.pkobp.pl/tlumacz-migam/