Live Nowoczesny wolontariat

Live Nowoczesny wolontariat

Zastanawiacie się może, jak wygląda nowoczesny wolontariat? Macie doświadczenie w wolontariacie lub chcecie spróbować swoich sił po raz pierwszy? Rozmyślacie, czy wolontariat to coś dla Was? Bądźcie z nami podczas Live’a na Facebooku pn. Nowoczesny wolontariat – czym jest i jakie przynosi korzyści?

Wydarzenie odbędzie się 20 lutego o godz. 16:00 – nie może Was zabraknąć!

Live Nowoczesny Wolontariat to pigułka informacji o tym:
  • jak wygląda nowoczesny wolontariat,
  • jakie są korzyści z aktywności wolontariackiej,
  • jak można angażować się wolontariacko nie wychodząc z domu.

Dodatkowo, szykujemy dla Was drobną niespodziankę na koniec. 🙂

Pamiętajcie, że Live’a możecie odsłuchać także po transmisji. Dołączcie do wydarzenia, by być na bieżąco! Jeśli znacie osoby, które są zainteresowane wolontariatem, przekażcie im informację. Dziękujemy! 🙂

Artykuł o nowoczesnym wolontariacie

A jeśli lubicie czytać artykuły w internecie i chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak w naszym zespole myślimy o wolontariacie, przeczytajcie artykuł Oli pn. Nowoczesny wolontariat od kuchni, który powstał w ramach współpracy naszej Fundacji z programem Sektor 3.0.

Widzimy się w poniedziałek? Weronika i Ola, które prowadzą Live’a, nie mogą się doczekać! 🙂

Live Nowoczesny wolontariat – czym jest i jakie przynosi korzyści? będzie dostępny na naszym fanpage’u na Facebooku. Do zobaczenia!

 

Koordynujesz lub organizujesz wolontariat – mamy dla Ciebie mini-kurs o e-wolontariacie! A może szukasz e-wolontariuszy? Jeśli tak, znajdziesz ich na TuDu!

Chcesz zostać e-wolontariuszem, ale jeszcze nie wiesz jak? Wskakuj na TuDu i sprawdź dostępne zadania!