Wzór do postów bloga e-wolo

E-wolontariat i social media muszą się lubić! Intensywnie pracujemy nad dotarciem do nowych grup odbiorców: zarówno potencjalnych e-wolontariuszy, jak i organizacji NGO. Dlatego powróciliśmy do publikowania postów na Instagramie. Oraz założyliśmy profil na Tik Toku!

Zachęcamy więc do wsparcia naszych nowych i starych kanałów w social mediach. Znajdziecie nas po takich hashtagach, jak #pomaganie, #wolontariat i #wolontariusz.

Instagram

Jeszcze w 2018 r. regularnie prowadziliśmy profil na Instagramie. Wrzucaliśmy informacje o wyjazdach, webinarach, kolejnych projektach… A potem w Fundacji Dobra Sieć zaszły zmiany, nastała pandemia – i mamy już 2021 r. Nie chcemy tracić więcej czasu, więc wróciliśmy! Pierwsze „nowe” posty na Was czekają. Koniecznie obserwujcie i „serduszkujcie” na zachętę.

We wpisach na instagramie chcemy pokazać, jaką wagę ma pomaganie innym w ramach wolontariatu, dzielić się fajnymi pomysłami na lekcje o wolontariacie i generalnie popularyzować ideę wolontariatu przez internet.

[instagram-feed]

Lub wklejcie w przeglądarkę link naszego profilu @tudu_ewolo.

TikTok

Na TikToku dopiero zaczynamy publikować filmiki, ale już teraz mamy nadzieję, że będziecie nas śledzić. Pomagam innym i mówię o tym na TikToku – marzy nam się taki scenariusz 🙂

@tudu_ewolo

#wolontariat #wolontariusz #wolontariuszka #wolontariusze #pomoc #pomagamy #pomagam #pomagamy #pomagajmysobie #pomaganie tudu.org.pl #zaangazowanie

♬ dźwięk oryginalny – tudu_ewolo

Facebook

Starego, dobrego Facebooka też mamy. Regularnie wrzucamy posty, artykuły i inspiracje, więc także zachęcamy do obserwowania profilu.


E-wolontariat i social media to nierozłączna para, dlatego staramy się pielęgnować relacje z użytkownikami różnymi portali. Dzięki za Wasze wsparcie! 🙂